Karnawałowe spotkanie seniorów w GOK Łopuszna

opublikowano: środę, 22 lutego 2017

W minioną niedzielę (19.02.2017r.) Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich z Łopusznej zorganizował karnawałowe spotkanie seniorów, którzy zachęceni do udziału przez samego księdza proboszcza licznie przybyli do GOK-u. Niektórym towarzyszyły bliskie osoby.
Spotkanie miało na celu ożywienie więzi miedzy mieszkańcami naszej miejscowości, stworzenie możliwości spotkania i porozmawiania ze znajomymi oraz wspólne spędzenia czasu. I to wydaje się zostało wykonane.
Wszystkich obecnych powitała Pani dyrektor Józefa Kuchta, która przygotowała zabawny tekst dotyczący dostojnego wieku uczestników, bolączek z tym związanych ale uzmysłowiła także, że zawsze należy szukać pozytywnych aspektów swojego życia i unikać popadania w zły nastrój. Na scenie wystąpiły również gaździnki z łopuśniańskiego Koła Gospodyń Wiejskich, które przedstawiły krótki skecz pt. „Babskie wybory”, przygotowany na zeszłoroczny Przegląd Artystyczny KGW Gminy Nowy Targ. Następnie przyszedł czas na gwóźdź programu, a mianowicie koncert zespołu „Ahaju Boliwia”. Muzycy z Ameryki Południowej porwali do tańca i zabawy wszystkich przybyłych na spotkanie seniorów. Zespół wykonywał tradycyjne boliwijskie utwory jak również stare, dobre polskie piosenki sprzed lat. Uczestnicy spotkania mogli także obejrzeć piękne zdobione przedmioty wykonane przez panie podczas warsztatów plastycznych.
Spotkanie zakończyło się późnym popołudniem, a wszyscy opuścili Gminny Ośrodek Kultury we wspaniałych nastrojach.

Zdjęcia TUTAJ


Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY