Ferie w GOKu

opublikowano: wtorek, 14 lutego 2017

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej zorganizował czas wolny dla dzieci i młodzieży. Odwiedzający GOK mogli wziąć udział w bogatej ofercie zajęć i warsztatów.
Obydwa tygodnie ferii były bardzo udane. Dzieci nie narzekały na nudę, ponieważ działo się naprawdę wiele. Uczestnicy zajęć doskonalili swoje umiejętności plastyczne i manualne. Podczas tych zajęć dzieci wykonały kolorowe parasolki, a młodzież ozdabiała przedmioty za pomocą techniki decoupage. Ferie były także okazją aby zmierzyć się w sportowych rywalizacjach drużynowych, a także wziąć udział w grach i zabawach z animatorem. Doskonałą i pełną emocji zabawą okazały się gry interaktywne z wykorzystaniem konsoli Xbox. Tradycyjne zajęcia kulinarne zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, tak było też podczas tegorocznych ferii. Treningi z jiu-jitsu, które w czasie ferii miały charakter zajęć otwartych poszerzone były przez prowadzącego o możliwość strzelania z pistoletu i karabinu. Bardzo barwnym wydarzeniem był bal karnawałowy podczas którego odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. W niezwykłym wydarzeniu na scenie GOK-u zaprezentował się iluzjonista Apollino wraz z wróżką Iwoną w widowisku „Świat magii Apollino”, natomiast teatr „Chrząszcz w trzcinie” z Rabki zaprezentował się w programie dla maluchów zatytułowanym „witajki i papatki”. Po raz pierwszy w GOK-u miały miejsce warsztaty teatralne z zakresu teatru tańca prowadzone w sposób profesjonalny przez zawodowego aktora z Rybnika.
Zajęcia organizowane przez GOK cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, sprawiały wszystkim wiele radości i zaspokajały dzieciom naturalną potrzebę ruchu, które chętnie i czynnie brały w nich udział.

Zdjęcia TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY