Wiejskie Spotkanie Opłatkowe w Łopusznej

opublikowano: wtorek, 17 stycznia 2017

14 stycznia odbyło się Wiejskie Spotkanie Opłatkowe w Łopusznej zorganizowane przez Związek Podhalan oddział Łopuszna, Sołtysa wsi Łopuszna i Radę Wiejską oraz Gminny Ośrodek Kultury. Na spotkaniu stawiły się zaprzyjaźnione delegacje z pocztami sztandarowymi z Ostrowska, Nowego Targu, Ochotnicy Dolnej, Ochotnicy Górnej, Szczawnicy, Wróblówki , Dębna i Harklowej.

Mszę Świętą w intencji Związku Podhalan odprawił ks. Władysław Zązel, kapelan Związku Podhalan oraz proboszcz parafii Łopuszna ks. Kazimierz Foltyn. Po uroczystej Mszy wszyscy przeszli do Gminnego Ośrodka Kultury gdzie wspólnie odmówiono modlitwę oraz połamano się opłatkiem. Tegoroczne spotkanie opłatkowe, podobnie jak w zeszłym roku uświetnił swoim występem Zespół Regionalny „Góralsko Brać” z Łopusznej, który przedstawił program pt. „Podźmy syćka do stajenki”, czyli bardzo wesołe i pełne humoru odwiedziny nowonarodzonego Jezuska w szopce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji Spotkania Opłatkowego oraz wszystkim przyjaciołom i gościom za przybycie.
Do zobaczenia za rok!:)

fot. Jan Malinowski

Zdjęcia TUTAJ

Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie Związku Podhalan oddział Łopuszna lub na stronie Pana Zbigniewa Krauzowicza pod linkiem: Zdjęcia Opłatek Łopuszna 2017

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY