X Przegląd Twórczości Kazimierza Przerwy - Tetmajera i Twórców Podhala

opublikowano: piątek, 5 marca 2010

Jury w składzie: Wanda Szado - Kudasik, Ewa Pietrzak, Ewa Iwulska, Józefa Kuchta, Roman Dzioboń, (szkoły podstawowe); Maria Łaś, ks. Tadeusz Juchas, Anna Mlekodaj, Maria Krupa, Stanisław Chowaniec (gimnazja) wyróżniło następujących uczestników:

Jury komisji oceniające prace plastyczne: Magdalena Sięka – Kędzierska, Anna Chowaniec, Dominika Sięka - Guzda

Szkoły Podstawowe

kategoria literacka:
I miejsce – Wiktoria Tychawska SP Nowy Bystre
II miejsce – Dorota Zatłoka SP Nowe Bystre
Paulina Waksmudzka SP Krauszów
III miejsce – Emilia Mszanik SP Krośnica
Oliwia Chyc SP Nowy Targ
Wyróżnienie – Wojciech Kacik SP Nowy Targ
Katarzyna Jachymiak SP Ludźmierz

kategoria gwarowa:
I miejsce – Kinga Pakos SP Kiczory
Natalia Papierz SP Chochołów
II miejsce – Ewa Bendyk SP Nowa Biała
Anna Stopka SP Nowe Bystre
III miejsce – Paweł Szymala SP Chochołów
Przemysław Bosak SP Zubrzyca Górna
Wyróżnienia: – Joanna Plewa SP Lasek
Anna Dmuchacz SP Podszkle
Katarzyna Kusper SP Podszkle

kategoria plastyczna:

Klasy 0-3
I miejsce – Lidia Kościelniak SP Podszkle
II miejsce – Paulina Wyrostek SP Sierockie
III miejsce – Eliza Czerwińska SP Sierockie
Amelia Głowa SP Łopuszna
Wyróżnienia: – Joanna Balicka SP Ludźmierz
Agnieszka Pudzisz SP Ludźmierz

Klasy 4-6
I miejsce: – Arkadiusz Worobec SP Ludźmierz
Justyna Warzeszczak SP Kiczory/Lipnica Wielka
II miejsce: – Tomasz Czubernat SP nr 4 Nowy Targ
III miejsce: – Katarzyna Kusper SP Podszkle
Wyróżnienie: – Gabriela Karkoszka SP Kiczory/Lipnica Wielka

Gimnazja

kategoria literacka:
Nagroda specjalna Anna Zborowska Gim Klikuszowa
I miejsce – Karolina Chowaniec Gim. Łopuszna
II miejsce – Emilia Nowaczyk Gim. Krościenko
III miejsce – Damian Jarosz Gim. Sierockie

kategoria gwarowa:
I miejsce – Maria Pietrzak Gim. Krempachy
II miejsce – Klaudia Hanzel Gim. Ludźmierz
III miejsce – Maria Morawa Gim. Stare Bystre
Wyróżnienia – Marcin Florek Gim. Krempachy
Jan Harbut Gim.. Stare Bystre
Paweł Waras Gim. Łopuszna

kategoria plastyczna:
I miejsce – Klaudia Szatkowska Gim. Klikuszowa
II miejsce– Andrzej Pudzisz Gim. Gronków
III miejsce – Dawid Habas Gim. Klikuszowa
Anna Jabłońska, Klaudia Hanzel Gim Ludźmierz
Wyróżnienie: Piotr Łapczyński Gim Ludźmierz

Państwu Jurorom, wszystkim Uczestnikom i Opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie i zapraszamy za rok!

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY