Ferie dobiegły końca

opublikowano: wtorek, 11 lutego 2020

Moc atrakcji dla dzieci na czas tegorocznych ferii przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej. Codzienne różnorakie zajęcia przyciągały do naszej placówki sporą grupę dzieci.
Jak co roku miały miejsce tradycyjne zajęcia kulinarne, gdzie wśród przygotowywanych przez dzieci przysmaków pojawił się też góralski rarytas czyli moskole. Zajęcia ruchowe, konkursy, wspólne gry planszowe, zajęcia taneczne, oglądanie filmu na dużym ekranie oczywiście z konsumpcją popcornu, to wszystko przygotowane po to aby uprzyjemnić czas ferii zimowych .
„Buduję i wiem” tak zatytułowana była zabawa z wykorzystaniem klocków LEGO połączona z obsługą robotów a miała ona na celu rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci.
Czas tegorocznych ferii to jeszcze czas karnawału więc nie mogło zabraknąć balu z konkursem na najciekawsze przebranie, malowaniem twarzy, watą cukrową a wspólna zabawa przy muzyce w towarzystwie ogromnej maskotki pieska i moc konkursów pozwoliło na miłe spędzenie czasu w towarzystwie kolegów i koleżanek.
Na zakończenie ferii odbyło się spotkanie z mistrzem iluzji, który przeniósł uczestników swojego show w świat czarów, a niektórzy nawet osobiście wzięli udział w pokazywanych przez niego magicznych sztuczkach.
Ferie wypełnione różnymi zajęciami szybko minęły i nadszedł czas powrotu do codziennych zajęć szkolnych. Wspomnienia zwłaszcza te miłe to jednak cenna rzecz i mamy nadzieję jako organizatorzy tegorocznych zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury, że na długo pozostaną one w waszej pamięci.

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY