Kolejna edycja warsztatów plastycznych zakończona

opublikowano: piątek, 7 czerwca 2019

Nadszedł czas na przerwę w zajęciach plastycznych dorosłej grupy artystycznej, które regularnie począwszy od lutego 2015r odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej. Od samego początku grupa może liczyć na przychylność, także finansową naszego sołtysa Pana Kazimierza Dzigi i dyrektor GOK Łopuszna Pani Józefy Kuchta.
Grupa cały czas się rozwija a każdy nowy sezon przynosi nowości w dziedzinie ozdabiania i dekorowania co jest możliwe dzięki opiekującej się od samego początku grupą niestrudzonej, pełnej zaangażowania i nieskończonych pomysłów Pani Marii Wnęk.
W spotkaniach biorą udział głównie Panie chociaż trzeba zaznaczyć, że jest to otwarta grupa i w tym sezonie dołączył 1 Pan aktywnie uczestnicząc w zajęciach.
Rezultatem zajęć są piękne przedmioty, które czasami przekazywane są na szczytne cele. W tym sezonie uczestnicy przygotowali prezenty na Dzień Seniora, ozdobili też szkatułki, które zostaną ofiarowane gospodarzom przyjmującym pielgrzymów podążających na Jasną Górę jako wyraz wdzięczności za okazane im serce.
Teraz nadszedł jednak czas na wakacje i odpoczynek, aby jesienią powrócić na zajęcia z nowymi pomysłami i chęciami do dalszej pracy.
Spotkanie kończące sezon artystyczny miało miejsce 3.06.2019r w GOK Łopuszna i wzięli w nim udział oprócz uczestników warsztatów także zaproszeni goście: dyr. GOK Pani Józefa Kuchta, sołtys wsi Pan Kazimierz Dziga oraz opiekunka grupy Pani Maria Wnęk.
Był czas na podziękowania, czas na wspomnienia oraz na miłą rozmowę w gronie znajomych. Humor i wesoła atmosfera panowała przez cały czas biesiady.

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY