Dzień Seniora w Łopusznej

opublikowano: wtorek, 11 grudnia 2018

W miłej i radosnej atmosferze seniorzy z Łopusznej spędzili niedzielne popołudnie 09.12.2018r na spotkaniu zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich w Łopusznej.
Po powitaniu wszystkich gości przez Panią Dyrektor Józefę Kuchta na scenie zaprezentowały się gospodynie z KGW w przedstawieniu pt. „ Niescynsny Jarmak”. Pełna humoru i zabawnych perypetii scenka rodzajowa, za którą Panie z KGW wywalczyły I miejsce podczas tegorocznego Przeglądu Artystycznego KGW z terenu naszej gminy rozbawiła widzów do łez.
Były też wspomnienia o osobach nieobecnych już wśród nas, a związanych z Gminnym Ośrodkiem Kultury i życiem kulturalnym naszej wsi. Wspominano Panie z łopuśniańskiego Koła Gospodyń Wiejskich m.in. Panią Marią Klamerus Montskową, Panią Janine Szewczyk, oraz muzykantów dziadka Ludwikiem Łojasem, Jerzego Ambroża, Stefana Ambroża, Bronisława Florczyka, Stanisława Siutego, Józefa Leśnickiego, Stanisława Gąsienice oraz ks. prof. Józefem Tischnerem, który był częstym gościem Domu Kultury.
Niespodzianką była loteria fantowa, w której każdy los gwarantował wygraną, którymi były wykonane przez uczestniczki zajęć plastycznych ozdoby świąteczne.
Posiady przy ciastku i herbatce zakończył koncert zaprzyjaźnionego z GOK-iem zespołu muzycznego „Ahaju Fusion” z Boliwi, których muzyka porwała uczestników do tańca.

Zdjęcia TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY