Wakacje od zajęć decoupage w GOK Łopuszna

opublikowano: piątek, 9 czerwca 2017

W poniedziałek 29 maja 2017r. odbyło się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie na warsztatach plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej.
Podobnie jak w latach ubiegłym Panie zadeklarowały , że to tylko krótka przerwa letnia, po której we wrześniu wrócą do zajęć. Lekcje pod okiem Pani Marii Wnęk – mgr sztuki, osoby bardzo utalentowanej i chętnej do dzielenia się swoimi talentami, to nie tylko nauka ale także, a może przede wszystkim możliwość kreatywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie. To także sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków, a jednocześnie tworzenie pięknych rzeczy metodą decoupage. W tym sezonie na kilku ostatnich zajęciach Panie miały możliwość ozdobienia swojej garderoby specjalnymi farbami do odzieży, efekt okazał się fantastyczny.
Poniedziałkowe pożegnalne spotkanie minęło w miłej atmosferze, radosnych rozmowach i planach na jesienne zajęcia.
Korzystając z okazji Panie podziękowały sołtysowi wsi Panu Kazimierzowi Dziga za wsparcie finansowe, Dyrektor GOK Pani Józefie Kuchta za udostępnianie pomieszczeń na zajęcia,a przede wszystkim Pani Marii Wnęk za udzielanie lekcji i fachowych porad oraz dzielenie się swoją wiedzą artystyczną.


Zdjęcia TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY