XXI Konkurs Prac Plastycznych

opublikowano: wtorek, 25 kwietnia 2017

25 kwietnia miało miejsce otwarcie wystawy prac plastycznych nadesłanych na konkurs przez uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Świetlic Wiejskich z terenu gminy Nowy Targ. Tematem tegorocznego konkurs były „Plastyczne wędrówki przez cztery pory roku”.
Protokół jury oceny prac plastycznych z 04.04.2017r. przedstawia się następująco:

Jury w składzie:
1. Maria Wnęk – przewodnicząca
2. Beata Buła – członek
3. Władysław Waksmundzki – członek

Oceniło 69 prac wykonanych przez 78 uczniów Szkół Podstawowych (w Klikuszowej, Łopusznej, Harklowej, Dębna, Dursztyna, Nowej Białej, Ostrowska, Knurowa, Obidowej, Morawczyny, Rogoźnika, Lasku, Szlembarku, Krauszowa i Gronkowa), Gimnazjów (w Ludźmierzu, Krempachach, Gronkowie, Łopusznej i Klikuszowej) oraz Świetlicy Wiejskiej w Klikuszowej. Prace oceniane były w 3 kategoriach wiekowych.

Wyniki pracy komisji przedstawiają się następująco:
kategoria uczniowie klas od 0 – III
nagroda specjalna – Julita Knapczyk – SP Szlembark
I miejsce:
– Sylwia Kamoń i Patrycja Kopeć – SP Ostrowsko
– Natasza Bogdał i Anna Sadłoń – SP Knurów
II miejsce:
– Lena Parzygnat – SP Obidowa
– Aleksandra Kopeć – SP Harklowa
– Amelia Marcisz – Świetlica Klikuszowa
III miejsce:
– Julia Drożdż – SP Waksmund
– Natalia Białoń – Klikuszowa
wyróżnienia: Marina Bobek – SP Krauszów; Julia Domalik – SP Waksmund; Oliwia Kasprzak – SP Dębno; Wiktoria Garbacz – Waksmund; Maksymilian i Bartłomiej Gąsiorek – SP Dębno; Maksymilian Dziga – SP Łopuszna
kategoria uczniowie klas od IV – VI
I miejsce:
– Wiola Wójciak – SP Dursztyn
– Arkadiusz Knapczyk – SP Szlembark
II miejsce:
– Lidia Garlewicz i Anna Chmielak – SP Knurów
– Magdalena Kopeć – SP Harklowa
– Aleksandra Waksmundzka i Karolina Chmielak – SP Knurów
III miejsce:
– Ewelina Kopeć i Natalia Łaś – SP Gronków
– Joanna Plewa – SP Lasek
– Przemysław Ciężobka – SP Ostrowsko
wyróżnienia: Olga Garlicka – SP Gronków; Kinga Niemiec – SP Gronków; Emilia Jaróg – SP Klikuszowa; Katarzyna Chowaniec – SP Łopuszna, Julia Zawada – SP Łopuszna, Renata Potoczak – SP Harklowa
kategoria uczniowie gimnazjów
I miejsce:
– Zuzanna Długopolska – Ludźmierz
– Joanna Pęksa – Waksmund
II miejsce:
– Weronika Truty – Klikuszowa
– Dominika Pawlikowska – Ludźmierz
III miejsce:
– Marlena Smarduch – Łopuszna
– Karina Luberda – Łopuszna
wyróżnienia: Sabina Wilczek – Gronków; Karolina Szczęch – Ludźmierz; Marcelina Kobylarczyk – Gronków, Zuzanna Głowacz – Łopuszna

Uwagi Jury:
Przy ocenie prac komisja brała uwagę na:
– ilość wkładu pracy włożona w wykonanie prac plastycznych;
– własna inicjatywa i pomysł na pracę bez kopiowania pomysłów z Internetu;
– wykorzystane techniki oraz materiałów plastycznych;
– samodzielność pracy dziecka;
– brak opisów na pracy ucznia;
Komisja gratuluje uczestnikom pomysłów na wykonanie prac, zapału oraz chęci poświęcania swojego wolnego czasu na pracę nad rozwijaniem swoich własnych talentów i pasji.

Nagrody zwycięzcą wręczyła Pani Sekretarz Gminy Nowy Targ Beata Szewczyk.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
Wystawę prac można oglądać do końca czerwca od wtorku do soboty od w godz. 10-17.

Zdjęcia TUTAJ

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY