Od decoupage wszystko się zaczęło…

opublikowano: środę, 12 października 2016

W miniony poniedziałek (10.10.2016r.) w Gminnym Ośrodku Kultury nastąpiła inauguracja trzeciej już edycji warsztatów plastycznych dla dorosłych. Długie jesienne wieczory sprzyjają tego rodzaju spotkaniom, na których można miło, kreatywnie i twórczo spędzić czas wykonując różne piękny przedmiot. Opiekunem grupy jest Pani Maria Wnęk, która od początku prowadzenia tych zajęć inspiruje uczestniczki i zaraża nowymi pomysłami plastycznymi.
Wszystko zaczęło się od poznawania tajników decoupage. Ta metoda dekorowania przedmiotów królowała na zajęciach przez dwa poprzednie sezony i bardzo się wszystkim podobała. Panie ozdobiły mnóstwo przedmiotów, którymi mogły się później pochwalić na wystawach towarzyszących imprezom zorganizowanym w GOK-u.
W tym roku przyszła pora na zmiany i poznawanie nowych technik artystycznych. Pierwsze spotkanie polegało na ozdabianiu drewnianego przedmiotu w taki sposób aby wyglądał jak metalowy. Rezultaty przeszły oczekiwania samych uczestniczek, a wynik ich pierwszej lekcji można już obejrzeć w naszej galerii zdjęć.
Warsztaty plastyczne odbywają się dzięki przychylności dyrektor GOK Pani Józefy Kuchta, która udostępniła nam miejsce do spotkań i sołtysa Pana Kazimierza Dzigi od którego otrzymałyśmy wsparcie finansowe na zakup materiałów potrzebnych na zajęcia.

Zdjęcia TUTAJ


Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY