Warsztaty plastyczne dla dorosłych

opublikowano: poniedziałek, 4 maja 2015

Zajęcia odbywają się pod fachowym okiem mgr sztuki Pani Marii Wnęk z Krempach, która dzieli się swoimi umiejętnościami i niewątpliwym talentem z uczestniczkami warsztatów. Spotkania mają miejsce raz w tygodniu w GOK Łopuszna i trwają jednorazowo od 3-4 godzin. Na każdym takim spotkaniu powstają prawdziwe dzieła sztuki a Panie wychodzą zachwycone zarówno swoimi pracami jak też swoimi umiejętnościami, które odkryły dzięki tym warsztatom. Za każdym razem Panie ozdabiają inne przedmioty i mają już w swojej kolekcji takie rzeczy jak: jajka, aniołki, szkatułki, deseczki kuchenne, tacki, butelki i inne wspaniałe rzeczy.

Duża w tym zasługa Pani Marii Wnęk, która cały czas udziela rad, służy pomocą, doradza co i w jaki sposób wykonać. Wszystkie uczestniczące w spotkaniach Panie są pełne uznania i podziwu dla Jej talentu, umiejętności, pomysłowości i przede wszystkim chęci dzielenia się z nimi tym co sama umie za co przy okazji wyrażają Jej swoje podziękowanie.
Uczestniczki spotkań dziękują przy okazji artykułu także dyrekcji GOK-u oraz sołtysowi naszej wsi za wsparcie finansowe na zakup materiałów potrzebnych do prowadzenia zajęć.

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY