Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej już wyremontowana

opublikowano: środę, 9 lipca 2014

Prace przy Gminnym Ośrodku Kultury miały bardzo szeroki zakres. Oprócz kapitalnego remontu sali widowiskowej (oświetlenie, ściany, scena, kurtyna, posadzka, system ram do ekspozycji prac plastycznych) wykonano także docieplenie strychu, położono kostkę na placu gdzie corocznie odbywa się gminna impreza plenerowa „Konkurs Potraw Regionalnych „. Zakupiono także scenę plenerową na potrzeby całej gminy Nowy Targ.

Projekt architektoniczny wnętrza ( wystrój wnętrza )wykonał zespół projektantów inż. Józef Pietrzak i inż. arch. Michał Pietrzak. Inspektorem nadzoru budowlanego z ramienia Gminy Nowy Targ był Pan Karol Paluch. Prace remontowe wykonała Firma Ogólnobudowlana Pana Marka Głowy z Łopusznej, która wygrała ogłoszony przez Urząd Gminy przetarg.

Koszt remontu GOK-u opiewał na kwotę 389 907,- zł z czego 150 000,- zł pochodzi ze środków unijnych.

W obecnej chwili sala widowiskowa ma wystrój regionalny i nabrała całkiem nowego blasku tym bardziej, że poprzedni zdążył się już opatrzeć i dość mocno zużyć gdyż wykonany był przed 20 laty.

Gospodarze obiektu mają nadzieję, że nowy wystrój spodoba się wszystkim korzystającym z propozycji kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznej.

Z tego miejsca składamy podziękowania Urzędowi Gminy, a szczególnie osobom, które były zaangażowane w realizację tego projektu za podjęcie działań związanych z ulepszeniem wizerunku i funkcjonalności naszej placówki a wykonawcom za sprawne wykonanie robót.

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY