Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej

opublikowano: piątek, 21 lutego 2014

Brak śniegu pozbawił ich typowo zimowych atrakcji dla których należało znaleźć odpowiednią alternatywę. W związku z tym oferta GOK-u była dość bogata i każdy mógł
z czegoś skorzystać.

O tym, że ruch w życiu człowieka jest bardzo ważny wszyscy wiedzą a dzieciom sprawia on ogromną radość co dało się zauważyć podczas konkurencji sportowych. Proste konkursy, rywalizacja między drużynami wywoływało ogromne emocje i zachęcały dzieci do uczestnictwa we wspólnej zabawie.

Inną propozycją były zajęcia plastyczne pod kierunkiem mgr plastyki Pani Marii Bogdał rozwijające artystyczną wyobraźnię dzieci .

Kolejnym ciekawym i tradycyjnym już wydarzeniem podczas ferii było wspólne gotowanie. Każdy miał zadanie do wykonania przy robieniu i pieczeniu ciasteczek oraz krojeniu sałatek. Na koniec jak zawsze była uczta kulinarna, dzieci zasiadły do suto zastawionego stołu a że wykonane przez nich potrawy były smaczne niech świadczy fakt iż talerze zostały opróżnione.

Odbywały się także zajęcia jiu jitsu prowadzone pod kierunkiem senseia Aleksandra Kozieła nagrodzone certyfikatem uczestnictwa w zimowym kursie jiu jitsu.

Wśród wielu propozycji należy wymienić także inne atrakcje jak dyskotekę karnawałową, wyjazd na strzelnicę do Nowego Targu czy chociażby wieczór walentynkowy.

Z naszych propozycji wypełnienia wolnego czasu skorzystała duża grupa dzieci z czego jako organizatorzy jesteśmy usatysfakcjonowani i mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom w GOK-u dzieci mogły miło spędzić okres zimowych ferii.

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY