Promocja książki Stanisławy Szewczyk w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej

opublikowano: wtorek, 5 lutego 2013

Licznie zgromadzonych w GOK-u gości, wśród których obecny był wójt gminy Pan Jan Smarduch, ksiądz proboszcz Paweł Potoczny, przedstawiciele Związku Podhalan, goście z Gronkowa, Kluszkowiec, Nowego Targu no i oczywiście Łopuśnianie, przywitała Pani dyrektor Józefa Kuchta.

Promocję książki w sposób profesjonalny i przykuwający uwagę słuchaczy poprowadziły Panie dr Stanisława Trebunia-Staszel i dr Anna Mlekodaj, dzięki którym jak wspomniała Pani Stanisława Szewczyk, jej praca ujrzała światło dzienne.

Na promocji nie zabrakło także zespołu im. L. Łojasa, którym od wielu lat kieruje Pani Stanisława odnosząc sukcesy i osiągnięcia, a który uświetniał całą uroczystość śpiewem, muzyką i tańcem. Pani Stanisławie Szewczyk towarzyszyła oczywiście cała rodzina, łącznie z wnukami. To było święto nie tylko autorki ale całej społeczności , ponieważ dzięki temu wydaniu literatura regionalna wzbogaciła się o kolejną ważną dla kultury góralskiej pozycję.

Na koniec autorka odbierała gratulacje i życzenia dalszych owocnych lat pracy, a książki, które można było nabyć podczas tego spotkania opatrywała osobiście swoją dedykacją:
autorka – Stanisława Szewczyk.

Powrót.

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej
Dom Pamięci Księdza Profesora Józefa Tischnera
Godziny otwarcia: wtorek-piątek: godz. 10-17, sobota: godz. 10-16
34-432 Łopuszna, ul. Gorczańska 7, Tel. (018) 26 539 69, E-mail: tischnerowkagok@wp.pl
NIP 735-10-27-100

Wykonawca strony MEDIA SZCZYTY